Pan policjant z wizytą u „Rybaków”

Dnia 18 stycznia w grupie „Rybaków” gościliśmy  policjanta – jednego z rodziców dzieci uczęszczających do grupy:  Pana Dariusza Konopackiego. Dzięki uprzejmości naszego gościa przedszkolaki z grupy „Rybaków” mogły poznać zasady bezpieczeństwa przedstawione w formie przeprowadzonej przez Pana Dariusza gry planszowej: „Zagraj ze mną w bezpieczeństwo” . Dzieci w trakcie znakomitej zabawy,  uczyły się przestrzegania zasad  bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życiowych,  w określonych miejscach: w domu, na pasach, na placu zabaw, w przedszkolu, na łyżwach itp. Ta atrakcyjna dla dzieci forma nauki na pewno zostanie im długo w pamięci.

Na koniec spotkania dzieci dostały od naszego gościa odblaskowe opaski i breloczki oraz edukacyjne książeczki do kolorowania. Dziękujemy Panu Dariuszowi Konopackiemu za ciekawe i jakże pożyteczne zajęcie edukacyjne dla naszych wychowanków.

Anna Surma