Bursztyny i Rybacy z wizytą u Stomatologa

,,Bursztyny i Rybacy z wizytą u stomatologa’’

Realizując Program ,,Zdrowo żyję’’ , dzieci z grup Bursztyny i Rybacy odwiedziły pobliski gabinet stomatologiczny. Pani doktor Anna Kaczewiak-Pawlaczyk pouczyła dzieci jak należy dbać o higienę jamy ustnej żeby mieć piękny i zdrowy uśmiech. Najwięcej radości i zadowolenia wywołała prezentacja fotela dentystycznego. Każde dziecko mogło na nim usiąść i być podnoszone w górę i opuszczane w dół. Pani doktor wykonała również przegląd jamy ustnej przedszkolakom.  Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały naklejki i książeczki. Rybacy obdarowali panie laurkami oraz własnoręcznie wykonanymi filiżankami.

Bardzo dziękujemy pani doktor za tak miłe przyjęcie. Mamy nadzieję, że wizyta ta przyczyniła się do pokonania lęków i obaw przed stomatologiem.

Opracowały :

Justyna Frączek