Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 10 listopada w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka.  Do grona najmłodszych przedszkolaków dołączyło 25 dzieci w wieku 3 lat.  Dzieci z grupy: „Rybki” przygotowały repertuar piosenek, wierszyków i tańców.

W obecności licznej widowni w postaci swoich bliskich dzielnie przedstawiły swoje wokalne i taneczne umiejętności. Podczas tej pierwszej przedszkolnej uroczystości złożyły przyrzeczenie oraz zostały pasowane na przedszkolaków przez Dyrektor Przedszkola Panią Elwirę Korcz. Po pasowaniu dzieci przyjęły gratulacje od swoich bliskich.

Na pamiątkę tego wydarzenia przedszkolaki wykonały plakat odbijając swoje rączki na kształt rybki. Pamiątkowa tablica będzie przypominała nam o tym wyjątkowym dniu przez kolejne lata edukacji przedszkolnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce oraz radości w zabawie naszym najmłodszym przedszkolakom. Gratulujemy ich rodzicom i wychowawcom.

Anna Surma