Ogród warzywny

W dniu 4. 11. 2015 roku w Przedszkolu Miejskim nr 1  „Morskie Skarby” odbyło się rozstrzygnięcie międzygrupowego konkursu plastycznego pt. „Ogród warzywny”. W konkursie udział wzięły następujące grupy : Marynarze, Rybki, Kamyczki, Muszelki, Rybacy, Bursztyny, oraz w ramach współpracy dwie grupy przedszkolne „Ekoludek” i Grupa „0” mieszczące się przy Szkole  Podstawowej w Wapnicy. Temat oddanych prac jest kontynuacją realizowanego programu, pt. „Co wyhoduję tego skosztuję”. Celem konkursu było uświadomienie dzieciom jak ważną rolę odgrywają warzywa w naszym codziennym jadłospisie , a także umiejętność rozróżniania i nazywania warzyw nie tylko tych popularnych, ale też rzadziej spotykanych. Konkurs był bardzo wyrównany i zdaniem oceniających każda z prac zasłużyła na wyróżnienie i nagrodę. Każda grupa otrzymała dyplom oraz drobny upominek.

Dziękuję wszystkim nauczycielom i dzieciom za zaangażowanie i pomysłowość w tworzeniu prac.

Organizator  konkursu

Angelika Wolny