Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA

W dniu 28.10.2015 w Przedszkolu Miejskim  nr 1 w Międzyzdrojach „Morskie Skarby” w grupie Rybki, odbyło się Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze z udziałem dzieci, rodziców, wychowawczyń i pani dyrektor. Przedszkolaki przygotowały występ artystyczny, w tym wierszyki, piosenki i tańce. Następnie złożyły uroczyste przyrzeczenie w obecności wszystkich zebranych gości, a Pasowania dokonała Pani Dyrektor Elwira Korcz. Na pamiątkę wszystkie dzieci otrzymały birety, dyplomy i emblematy. Uroczystość była uświetniona dzięki prężnie działającej Radzie Rodziców, a także personelowi naszej kuchni, przedszkola oraz wspaniałych Rodziców z grupy Rybek, którzy z ogromną chęcią przygotowali pyszne domowe wypieki.

Zredagowała

Adriana Kania