Informacja o strajku

Międzyzdroje 05.04.2019 r.  godz. 12.00

Szanowni Rodzice !

W związku z otrzymaniem informacji z Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Kamieniu Pomorskim o rozpoczęciu akcji protestacyjnej pracowników oświaty od dnia 8 kwietnia 2019 r. ,dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 „Morskie Skarby”  informuję, że placówki oświatowe, działające na terenie Gminy Międzyzdroje z dniem 8 kwietnia 2019 roku przystępują do akcji strajkowej tym samym zajęcia dydaktyczne w placówkach będę zawieszone do odwołania.

Zapewnienie opieki wszystkim dzieciom będzie utrudnione, dlatego zwracam się z prośbą o objęcie opieką swoich dzieci na czas akcji strajkowej.

Jeżeli rodzic nie ma możliwości zaopiekowania się dzieckiem, w przedszkolu odbywać się będą zajęcia opiekuńcze w ograniczonej formie. Dyrektor zapewni opiekę dzieciom, które będą przebywały w przedszkolu.

Ponieważ sytuacja jest dynamiczna i wyjątkowa , zwracam się z uprzejmą prośbą o śledzenie informacji w mediach i na stronach placówek oświatowych – www.sp2wapnica.pl; www.sp1.com.pl; www.morskieskarby.szkolnastrona.pl,  gdyż protest może w każdej chwili być odwołany, zarówno przez organizatorów strajku, jak i samych pracowników.

Elwira Korcz