Przedszkole Miejskie nr 1 Morskie Skarby

Programy i projekty

Artykuły

 • "Przedszkole młodych patriotów " VIII edycja

  Konkurs przeprowadzony zostanie w okresie od 15 pażdziernika 2018 r. do 15 kwietnia 2019 r. Przedszkola, które wykonają zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymają certyfikaty „Przedszkole młodych patriotów” oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu.

  Przedszkole "Morskie Skarby" zgłoszone do udziału w Ogólnopolskim Konkursie: "Przedszkole młodych patriotów".
  1. Celem...
  Czytaj Więcej o: "Przedszkole młodych patriotów " VIII edycja
 • "Edukacja morska i regionalna"

  Uwzględniając położenie i specyfikę naszego miasta, nie sposób pominąć edukacji morskiej i regionalnej. Treści z zakresu poznania swojego regionu  wprowadzamy również w naszym przedszkolu, ponieważ w tym wieku, dzieci są najbardziej otwarte na nowe doświadczenia. Lepsze zrozumienie i poznanie swoich korzeni wpływa na kształtowanie osobowości każdego dziecka. Program...

  Czytaj Więcej o: "Edukacja morska i regionalna"
 • "Cudze chwalicie swego nie znacie"

  Program autorstwa Pani Joanny Sawickiej "Cudze chwalicie swego nie znacie" skierowany jest do grupy dzieci 4 - 5 letnich, uczęszczających do Przedszkola Miejskiego Nr 1 "Morskie Skarby" w Międzyzdrojach. 

  Zadania edukacyjne i wychowawcze wynikające z programu będą realizowane przez nauczyciela grupy, rodziców oraz osoby wspierające działania przedszkola, tj. pracowników...

  Czytaj Więcej o: "Cudze chwalicie swego nie znacie"
 • "Cała Polska czyta dzieciom"

   Przedszkole Miejskie nr 1 w Międzyzdrojach "Morskie Skarby" już od roku 2005 bierze udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej jaką jest „Cała Polska czyta dzieciom”. Należymy do „ Czytających przedszkoli” Fundacji ABC XXI – Programu Zdrowia Emocjonalnego.

  Ogólnopolski program ma na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom jako skuteczną, tanią i przyjazną...

  Czytaj Więcej o: "Cała Polska czyta dzieciom"