Drodzy Rodzice i kochane dzieci...

Drodzy Rodzice,

Przedstawiane przez nas tematy i zadania, to głównie propozycja zajęć jakie możecie wykonać z dziećmi w domu. W trosce o rozwój naszych wychowanków, chcemy służyć Państwu pomocą, ale w żaden sposób nie obligujemy do wykonywania wszystkiego jako przymusowego obowiązku. Chcemy zwrócić uwagę na to, iż każde dziecko ma swoje własne możliwości rozwojowe, predyspozycje psychofizyczne i tempo pracy. Zalecamy, aby dostosować codzienne zajęcia i zabawy z dzieckiem do jego indywidualnych potrzeb. Czas w którym się obecnie znajdujemy, jest trudny dla nas wszystkich. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż rodzice zostali teraz postawieni w sytuacji wielu nowych wyzwań i obowiązków, którym niełatwo jest sprostać. Pamiętajcie Państwo, że możecie liczyć na swoich wychowawców. Jeśli tylko będziemy mogli, postaramy się pomóc. Prosimy bez obaw w razie potrzeb kontaktować się z nami drogą e-mail, adresy do nas znajdziecie Państwo w rubrykach poszczególnych grup.

Uściskajcie i pozdrówcie od nas dzieci. Przekażcie, że tęsknimy za nimi i z miłą chęcią obejrzymy wysyłane przez Was filmiki z ich udziałem, zdjęcia zrobionych prac itp. Serdecznie pozdrawiamy.:)UśmiechUśmiechUśmiech