Informacja dla rodziców

Informacja dla Rodziców

Z uwagi na konieczność zaplanowania pracy przedszkola w okresie wakacyjnym, prosimy o zgłoszenie obecności dziecka na miesiące lipiec, sierpień 2020 r., poprzez wypełnienie „Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola”, znajdującego się na stronie internetowej i przesłanie drogą mailową na adres: pmmiedzyzdroje@wp.pl , do 15 czerwca.

Zaznaczamy, że dotyczy to Rodziców pracujących zawodowo, którzy nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dzieckiem.

Placówka będzie funkcjonowała zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie wytycznych GIS, w ograniczonej liczbie dzieci w grupie.

Rodzice, którzy już złożyli wniosek, proszeni są o wpisanie dziecka na listę znajdującą się przy wejściu do placówki.

PRZYPOMINAMY ,

przedszkole będzie nieczynne od 17 do 31 sierpnia 2020 r. W tym czasie, możliwe będzie  zapisanie dziecka do przedszkola w Wapnicy.

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola do pobrania poniżej w pliki do pobrania