Ważna informacja

WAŻNA INFORMACJA

Drodzy Rodzice i Opiekunowie Prawni

Sprawa dotyczy bezpieczeństwa i zdrowia Waszych dzieci, dlatego mamy do Was bardzo ważną prośbę. Prosimy o to, aby w godzinach kiedy Wasze dziecko przebywa w przedszkolu byli Państwo zawsze dostępni pod przekazanymi przez Was numerami telefonów. Kontakt między nami musi być stały i natychmiastowy jeżeli wymaga tego sytuacja.

W związku z panującą pandemią COVID-19 jest szczególnie ważne:

•  Jeśli dziecko podczas pobytu w placówce wykazuje objawy choroby typu: gorączka, kaszel, katar, duszności, złe samopoczucie itp. NATYCHMIAST kontaktujemy się z Państwem i wymagamy, aby dziecko w jak najkrótszym czasie zostało odebrane z przedszkola;
  •  W oczekiwaniu na Państwa przybycie, dziecko będzie przebywało w osobnym przeznaczonym do tego pomieszczeniu pod opieką wyznaczonego pracownika, odizolowane od reszty grupy;
  •  Jeśli nie będzie kontaktu z Państwem, po maksymalnie dwóch próbach połączenia, do dziecka zostanie wezwana karetka;
  •  Jeżeli wykonują Państwo pracę, która nie pozwala na korzystanie z telefonu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego do Państwa pracodawcy, który będzie w stanie poinformować Rodzica o stanie zdrowia dziecka. Prosimy, aby numer został przekazany pracownikowi dyżurnemu przy najbliższej wizycie w przedszkolu.

Staramy się zapewnić jak największy komfort i bezpieczeństwo w obecnej sytuacji, dlatego też współpraca między nami jest tak ważna.