Projekt grantowy POMORZE ZACHODNIE - BEZPIECZNA EDUKACJA

BEZPIECZNA EDUKACJA

w Przedszkolu Miejskim nr 1 „Morskie Skarby” i Żłobku Miejskim w Międzyzdrojach.

Obie placówki otrzymały od Gminy Międzyzdroje składniki majątkowe w ramach realizacji projektu grantowego pn. POMORZE ZACHODNIE - BEZPIECZNA EDUKACJA współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działania 7.7 Wdrożenie programów wczesnego wykrywania wad rozwojowych i rehabilitacji dzieci z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnością oraz przedsięwzięć związanych z walką i zapobieganiem COVID — 19 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Realizacja projektu grantowego umożliwiła dokonanie zakupów środków ochrony osobistej, sprzętów oraz środków do utrzymania czystości i dezynfekcji oraz innych urządzeń związanych z walką z COVID-19, wymaganych przepisami prawa, co w znacznym stopniu zwiększyło bezpieczeństwo i ochronę indywidualną dzieci oraz pracowników.

Zakupiony sprzęt i urządzenia zwiększyły dbałość o higienę a tym samym przeciwdziałanie COVID -19. Nowe wyposażenie umożliwiło efektywniej zwalczać wirusy i bakterie co w większym stopniu zabezpiecza przed COVID-19. Zakupiony sprzęt ma szerokie zastosowanie i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.

Międzyzdroje, 20 listopada 2020 r

Poniżej do wglądu jest zamieszczony oryginał dokumetu.